A A A

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne MASTER

Jakość materiału i precyzja wykonania są efektem perfekcyjnego połączenia wieloletniego doświadczenia z nowoczesną technologią.

Zróżnicowane wzornictwo, różne materiały i wersje kolorystyczne pozwolą łatwo dobrać drzwi do każdego projektu aranżacji wnętrza.

Wszystkie produkowane przez nas drzwi posiadają konstrukcję ramowo płycinową, składającą się z solidnej drewnianej ramy oraz dekoracyjnego wypełnienia.

Dostępne z wypełnieniem pełnym (wypełnienie stanowi sklejka) lub z przeszklonym (kombinacja szkła - standardowo szkło stadip 33.1 folia mat - i sklejki lub szprosu ). We wzorach z przeszkleniem dostępne również ze szkłem ornamentowym i barwionym.

 

Ościeżnica (firmy Kospan) wykonan jest z MDF i okleinowana naturalnym materiałem najwyzszej jakości (dąb). 


Skrzydła dostępne w wymiarach, szerokość: 60 (600 mm) -70 (700 mm) -80 (800 mm) -90 (900 mm) dla jednoskrzydłowych oraz 120 (1230 mm) -140 (1430 mm) -160 (1630 mm) -180

 

 

 

 

 

OŚCIEŻNICA składa się z:

- dwóch elementów pionowych, wyposazonych w odpowiednie okucia

- jednego elementu poziomego

- regulacyjnych opasek kątowych

ościeżnica jest produkowana i dostarczana w postaci kompletu elementów przeznaczonych do złożenia w miejscu montażu. Elementy ościeżnicy przycięte są w narożach pod kątem 45 stopni i przygotowane do połączenia ze sobą za pomocą stalowych klamer i łączników mimośrodowych.

 

 

 

 

 

 

 

WYKOŃCZENIE:

wszystkie płaszczyzny i krawędzie wykończone są jednolitym materiałem najwyższej jakości - okleiną dębową

w cenie ościeżnicy znajduje się

zawiasy: czopowe wkręcane - 2 szt

zaczep zamka

wzmocniona uszczelka

 

 

 

wzmocnione kieszenie na zawiasy

ościeżnica dostępna jest również w wersji "tunel" (tl. wykonaną bez zawiasów i zaczepu zamka - wyposażoną w uszczelkę - można ją zastąpić ćwierćwałkiem typ T, 8x12mm) - w cenie ościeżnicy standardowej

 

 

ościeżnica dostępna jest również w wersji "tunel" (tl. wykonaną bezzawiasów i zaczepu zamka - wyposażoną w uszczelkę - można ją zastąpić ćwierćwałkiem typ T, 8x12mm) - w cenie ościeżnicy standardowej.

 

ZAKRESY:

Dostępna w 24 zakresach szerokości muru, od 75mm do 560mm. Ościeżnice z zakresu A-S wykonane są jako jednoelementowe, z zakresu T-X jako dwuelementowe (z jednym łączeniem).

 

URZĘDOWSKI - ILASZCZUK
okna i drzwi drewniane